adv231

تمرین تنهایی در برج میلاد تهران

روزبه بمانی خواننده و ترانه سرای مطرح موسیقی کشورمان  در روز سه شنبه ۲۲مردادماه 1398به همت موسسه فرهنگی هنری آوای هنر به روی صحنه رفت ...

به گزارش موسیقی آرمانی : روزبه بمانی خواننده و ترانه سرای موسیقی کشورمان پس از گذراندن اجرای موفق و پرسروصدای اول خود برای بار دیگر به همت موسسه فرهنگی هنری آوای  هنر در دوسانس به روی صحنه رفت .

در ابتدای این کنسرت،  بمانی  با قطعه «من حافظم» اجرای خود را آغاز کرد که اجرای قوی او نشان دهنده شبی پر انرژی و خاطرساز را برای هواداران خود نشان می داد .

وی در ادامه  «قطعه خسته شدم» را به عنوان دومین آهنگ اجرا کرد که  هواداران با همخوانی  همراه او فضای زیبا و بیادماندنی را بر سالن همایش های برج میلاد حاکم کرده بودند .

وی در ادامه قطعات : «تمرین تنهایی» ،«چالوس» ،«شلیک» ،«عاشقی» ،«سلام» ،«کجا باید برم» ،«به من نگو عاشق» «اتفاق»،«اسمت که میاد»،«جنون»،« یعنی تموم»،«خودم خواستم»«خرقه» را برای حاضرین در سالن اجرا کرد که  مورد استقبال زیاد هواردان خود قرار گرفته بود و شبی خاطره ساز را برای آنان رقم زد.

احمد شکاری گیتار، امیر جلیلی گیتار الکتریک،  مهرداد احمدزاده  کی بورد، اردلان کاظمی سینتی سایزر، مجید برومند  گیتار بیس، احسان نی زن  ویولون، سروش عمومی درام، مهسا گرجی  چلو و امیر علیزاده رهبر ارکستر و رضاتاجبخش نوازنده مهمان پیانو  در این اجرا روزبه بمانی را همراهی می کردند .

در ادامه میتوانید گزارش تصویری حمیدرضا پورعابد را از این کنسرت مشاهده نمایید .

درباره ی آرمانی

 

 پایگاه خبری تحلیلی ( تخصصی ) موسیقی آرمانی با مجوز رسمی  78189 ازمعاونت مطبوعات و خبرگزاری های داخلی سعی دارد در فضایی فرهنگی و بر اساس قوانین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مخاطبان را به سمت موسیقی فاخرهدایت کرده و گامی به سوی پیشرفت موسیقی ایران بردارد .

 امید است ما و همکاران بتوانیم قدم کوچکی در هنر این مرزوبوم برداشته و کمکی برای هنرمندان عزیزمان باشیم .

 Email : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 تلفن تماس ( انتقادات و پیشنهادات) : 0903719495

 

 

 

2